E-mail: obfzzv@obfzzv.sk | Tel./Fax: 045 53 26 113 Mobil: 0902 923 011

Zaradenie družstiev, trvalé výnimky a konfigurácie súťaží 2020/2021

I. trieda – Zvolen :

1. TJ Detvianska Huta, 2. TJ Družstevník Očová, 3. TJ Kriváň, 4. TJ Agro Ostrá Lúka, 5.FK Slovan Kúpele Sliač, 6. TJ Sokol Sielnica, 7. TJ Družstevník Látky, 8. TJ Slovan Dudince, 9. TJ Slovan AX Budča, 10. MFK Vígľaš-Pstruša, 11. FK Zvolenská Slatina, 12. OZ OFK Sebechleby, 13. TJ Družstevník Bzovík, 14. OŠK Stožok    

Konfigurácia súťaže I. trieda – Zvolen: 14. účastníkov, základná časť,  D-V, 1x, jeseň - jar, 26.kôl,  hrací deň: Nedeľa - NE, hrací čas: UHČ ( SP)


II. trieda – Zvolen :

1.TJ Družstevník Hontianske Tesáre, 2. TJ Družstevník Senohrad, 3. OTJ Terany, 4. Voľný žreb, 5. MFK Strojár Krupina B, 6.TJ Tatran VLM Pliešovce, 7.OŠK Dobrá Niva B, 8. FK Slovan Kúpele Sliač B

Konfigurácia súťaže II. trieda – Zvolen: 7. účastníkov, základná časť,  D-V –D-V , 1x, jeseň - jar,  28.kôl,  hrací deň: Nedeľa - NE, hrací čas: UHČ ( SP)


M0 U11 – Zvolen :

1. OŠK Stožok, 2. OTJ Hontianske Nemce, 3. TJ Tatran VLM Pliešovce, 4. MFK Zvolen B, 5. MFK Strojár Krupina  , 6. TJ Slovan AX Budča, 7. TJ Sokol FO Sielnica, 8. TJ Slovan Dudince, 9. TJ Družstevník Bzovík, 10. TJ Agro Ostrá Lúka, 11. MFK Zvolen C,  12.Oranjes Zvolen

Konfigurácia súťaže MO U11:, 12. účastníkov, základná časť,  D-V, 1x, jeseň - jar, 22.kôl,  hrací deň: Piatok - PA, hrací čas: 17:00, zápisy pre laikov

Trvalé výnimky: Ostrá Lúka – PO 17:00 ihrisko Kováčová, Zvolen B – ST 16:00  Krupina - ST 17:00, Zvolen C – ŠT 16:00 , Pliešovce - ŠT 17:00 , Oranjes - ŠT 17:00 ihrisko ZŠ Západ


M0 U13 – Zvolen:

1. TJ Detvianska Huta, 2. TJ Družstevník Očová, 3. TJ Kriváň, 4. OŠK Dobrá Niva, 5. voľný žreb, 6.FK Zvolenská Slatina, 

Konfigurácia súťaže MO U13:, 5. účastníkov, základná časť,  D- V -D, 1x, 12.kôl,  hrací deň: NE, hrací čas: predzápas dospelí, zápisy pre laikov

Trvalé výnimky : Detvianska Huta –NE prezápas dospelí,  Očová - NE prezápas dospelí,  Dobrá Niva – NE 10:00 , Kriváň – NE predzápas dospelí,  Zvolenská Slatina -  NE predzápas dospelí (2,5 hod)


M0 U15 – Zvolen:

1. TJ Družstevník Podzámčok,  2. voľný žreb, 3. TJ Družstevník Látky, 4. OŠK Lieskovec , 5. TJ Tatran VLM Pliešovce, 6. OZ OFK Sebechleby

Konfigurácia súťaže: MO U15, 5. účastníkov, základná časť,  D-V -D, 1x,  12.kôl,  hrací deň: SO, hrací čas: 10:00, zápisy pre laikov

Trvalé výnimky – jesenná časť: Látky - NE predzápas dospelí,  Lieskovec – ihrisko Očová, Látky - NE predzápas dospelí, Sebechleby - NE predzápas dospelí


HORE