PPTF pokračuje aj v jesennej časti súťažného ročníka 2017/2018
Úvodná stránka
KONFERENCIA ObFZ
Vedenie ObFZ....
Podklady pre skusky HU a US
ISSF - info....
Spravodaje ObFZ 2017/2018....
Delegačné listy 2017/2018....
Rozhodcovia a delegáti 2017/2018
Rozpis suťaží 2017/2018
Tabuľky ....
Tlačivá
Rozhodcovia a delegáti....
Trénersko-metodická komisia....
Spravodaje ObFZ 2016/2017....
Spravodaje ObFZ 2015/2016....
Delegačné listy 2016/2017....
Rozpis suťaží 2016/2017....
Fotogaléria....
VIZUALIZACIA štadiona ZV
Diskusné fórum
Mapa sídla ObFZ





Dátum pridania: 27.09.2017        Počet zobrazení: 81          Tlačiť článok

PPTF pokračuje aj v jesennej časti súťažného ročníka 2017/2018

23.09.2017

SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ

Trnavská cesta 100 / II 821 01 Bratislava

PROGRAM PODPORY TALENTOVANÝCH FUTBALISTOV SFZ

N O M I N Á C I A

oblastného výberu Zvolen

na tréningový zraz

v Dobrej Nive dňa 26. septembra 2017 (utorok)

Nominovaní hráči:U 13- 2005

 Matej Petrinec MFK Detva

 Dominik Gálus MFK Strojár Krupina

 Tomas Chabada MFK Detva

 Lukáš Lihocký MFK Strojár Krupina

 Alan Melich MFK Detva

 Andrej Krupa TJ Kriváň

 Adam Aleman MFK Strojár Krupina

 Erik Vaščák MFK Strojár Krupina

 Alex Sučan MFK Detva

.Jakub Zúbek OZ OFK Sebechleby

 Michal Kminiak MFK Viglaš-Pstruša

 Adam Ondrášík FK Sl. Kúpele Sliač

Marek Pivka MFK Viglaš-Pstr.

Alex Schvarc OZ OFK Sebechleby

Viktor Husák OZ OFK Sebechleby

Patrik Varga TJ Dr. Podzámčok

Samuel Puškár FK Sl. Kupele Sliač

Timotej Záchensky TJ Dr. Senohrad

Slavomír Chmelko TJ Dr. Senohrad

Matúš Sedmák TJ Dr. Senohrad

 

Nominovaní hráči:U 12 -2006

 Lukáš Zekucia TJ Slovan Dudince

Viktor Zekucia TJ Slovan Dudince

 Marek Fašanga MFK Detva

Tomáš Fukas MFK Detva

Michal Ruman OŠK Dobrá Niva

Samuel Ukrop OŠK Dobrá Niva

Timotej Zelenčík MFK Strojár Krupina

Tomáš Chrien OZ OFK Sebechleby

Marko Orem MFK Strojár Krupina

Darina Plevová OZ OFK Sebechleby

Martin Očenáš OŠK Dobrá Niva

Tobias Vazan MFK Strojár Krupina

Nina Kubasová TJ Dr. Podzámčok

Viktoria Medveďová TJ Dr. Podzámčok

Michal Novikmec TJ Dr. Podzámčok

Matúš Petrovkin TJ Dr. Senohrad

Jakub Jablonka TJ Dr. Očová 

Tomáš Ťavoda TJ Dr. Očová

 

Nominovaní hráči:U 14-2004

Barbora Beláková TJ Dr. Senohrad

Andrej SOJKA MFK Strojár Krupina

Adam CHABADA MFK Detva

Alex Melich MFK Strojár Krupina

Dominik MURÍN MFK Detva

Patrik CIBULA MFK Strojár Krupina

Dominik SABO MFK Detva

Natan VICIAN MFK Strojár Krupina

Tomáš OSTRIHOŇ MFK Detva

Daniel OSTRIHOŇ MFK Detva

Andrej VELIČ MFK Vígľaš – Pst.

Matúš BADINKA TJ Dr.Podzámčok-D.N.

Matúš Pleva OZ OFK Sebechleby

Samuel Sopko OZ OFK Sebechleby

Dominik Náton TJ Kriváň

Matej MIŠKOVSKÝ FK Slovan Kúpele Sliač

Samuel DOM TJ Kriváň

Bohuš Kováč FK Slovan Kúpele Sliač

Matej MARCINEK TJ Kriváň

Vasil Farkaš FK Slovan Kúpele Sliač

Ján DEBNÁR TJ Kriváň

Hana Hudáková TJ Dr. Podzámčok

Dominika PATEROVÁ TJ Sl. Dudince-Krupina

Alex ŽIDÍK TJ Slovan Dudince

Realizačný tím : Tréneri : U 12: Radoslav Ištván

U 13: Maroš Skopal

U 14 : Ernest Peterke

Zraz nominovaných hráčov je v utorok 26. septembra 2017 o 17.00 hod. v areáli OŠK Dobrá Niva. Ukončenie tréningového zrazu je plánované na utorok 26. septembra 2017 do 18:3o hod. v D. Nive

Uvoľnením dieťaťa na zraz rodičia/zodpovední zástupcovia berú na vedomie, že zodpovedajú za zdravotný stav dieťaťa v čase konania zrazu a sú si vedomí skutočnosti, že ObFZ Zvolen nepreberá zodpovednosť za prípadné úrazy a iné ujmy, ktoré sa vyskytnú bez priameho zavinenia organizátora podujatia.

V prípade ospravedlnenia je potrebné okamžite kontaktovať p. Ernest Peterke

0902 208 798

Prosím všetkých trénerov a funkcionárov o zabezpečenie účasti nominovaných hráčov. V kompetencii činovníkov

jednotlivých klubov je aj doplnenie alebo zmena nominovaných hráčov / s dodržaním vekovej kategórie /.

Hráči si prinesú: kopačky, chrániče, tréningové oblečenie, tepláky

Priniesť so sebou preukaz poistenca!

Peter ŠTEFAŇÁK   hlavný tréner PPTF SFZ         

Ernest Peterke  tréner mládeže SFZ  pre ObFZ Zvolen     

 


Súvisiace odkazy: , ,